УДХТУ (Український державний хіміко-технологічний університет)

Ми у соціальних мережах:

При виборі вищого навчального закладу абітурієнтам та їх батькам доводиться аналізувати багато різних складових діяльності університетів. Нерідко визначитись із місцем навчання допомагає зовнішня привабливість навчального закладу, ввічливість персоналу, враження знайомих, зручне розташування та транспортне сполучення. Однак вирішальну роль у виборі спеціальності, якій можуть навчати в декількох університетах навіть в одному місті, відіграють рейтинги ВНЗ України, складені професійними експертами.

Найбільш популярними рейтингами вищих навчальних закладів є Scopus та Webometrics, які свідчать про солідне наукове та міжнародне визнання університетів.

За наукометричними показниками бази даних рейтингу Scopus УДХТУ посідає 16 місце серед усіх ВНЗ України та 2 місце у Дніпропетровську, поступившись лише класичним національним університетам України, які об’єднують значно більші колективи науковців! База даних Scopus містить понад 47,4 млн реферативних записів та є інструментом для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях світу.

Згідно рейтингу Webometrics УДХТУ займає 115 місце серед 300 вебсайтів ВНЗ України. Рейтинг інтегрованості ВНЗ до «світової павутини» Webometrics оприлюднює двічі на рік дослідницька група Cybermetics Lab Webometrics, яка ранжує близько 22 тисяч вишів світу. Його результати визначаються на основі показників, що свідчать про змістовність та інформаційну активність сайтів університетів.

За рейтингом World universities web ranking 2015 (рейтинг університетів за популярністю в мережі Internet, зорієнтований на зарубіжних студентів та науковців) сайт УДХТУ займає 75 місце серед українських ВНЗ (4 місце в Дніпропетровському регіоні) за відвідуваністю та пошуковими запитами в мережі Internet.

Згідно вітчизняного рейтингу «ТОП-200 Україна 2015», адаптованого до великих колективів класичних університетів, УДХТУ посідає 8 місце в Дніпропетровському регіоні, а серед технологічних ВНЗ України – 20.

Об’єднує всі ці рейтинги Консолідований рейтинг ВНЗ України 2015, в якому УДХТУ займає 73 місце в цілому по Україні, 12 місце серед ВНЗ центрального регіону України, та 16 – серед технічних ВНЗ України.