УДХТУ (Український державний хіміко-технологічний університет)

Ми у соціальних мережах:

ФАКУЛЬТЕТ ТЕХНОЛОГІЇ ОРГАНІЧНИХ РЕЧОВИН ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ

адреса: к. 202а, корпус ТОРтаБТ, Набережна Перемоги, 40б, Дніпро, 49094

тел.: +38 (0562) 47-33-15

e-mail: tor_bt@udhtu.edu.ua

  1. Декан факультету

    image

    Декан

    Сухий Костянтин Михайлович

    Доктор технічних наук, професор
  2. Заступник декана

    image

    Заступник декана з навчальної роботи

    Янова Кароліна Валентинівна

    Кандидат технічних наук, доцент
  3. Заступник декана

    image

    Заступник декана з виховної роботи

    Лебідь Олег Сергійович

    Кандидат хімічних наук, доцент
  4. Диспетчер

    image

    Диспетчер

    Їльних Лариса Олександрівна

  5. ,

Факультет готує фахівців за ступенем бакалавра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра за наступними галузями знань:

Галузь знань: 16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Спеціалізація: Хімічна технологія

Освітня програма:

Спеціальність: 162 Біотехнології та біоінженерія

Спеціалізація: Біотехнологія

Освітня програма:

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація

Спеціалізація: Фармація

Освітня програма:

Факультет технології органічних речовин – один з найстаріших факультетів університету. Створений на початку 1953 року на базі технологічного факультету він розпочав підготовку студентів за двома спеціальностями: технологія основного органічного синтезу та хімічна технологія палива. У 1954 р. в складі факультету була відкрита спеціальність “Технологія гуми”, а у 1955 р. – спеціальність “Технологія пластичних мас”.

З перших років існування факультету великий вклад в його становлення та організацію навчання і наукової роботи внесли відомі талановиті вчені О.С. Фоменко, В.І. Даль, С.І. Бурмістров, Г.А. Блох, Н.К. Мощинська, О.Ю. Кретов. Завдяки їх невтомній роботі багато випускників факультету стали відомими вченими, дослідниками-науковцями, викладачами вищих навчальних закладів, керівниками промислових підприємств.

З часом у структурі факультету та номенклатурі спеціальностей відбулися зміни. Розвиток фармацевтичної промисловості України виявив потребу у значній кількості дипломованих спеціалістів. Рішенням Міжвідомчої комісії Міністерства освіти України від 30 червня 1994 року УДХТУ була видана ліцензія на право підготовки спеціалістів за спеціальністю “Промислова фармація”.

Сьогодні факультет технології органічних речовин – це потужний центр підготовки фахівців з хімічної технології органічних речовин, технології фармацевтичних препаратів, технології переробки полімерів зі своїми науковими школами, відомими і визначними не лише в Україні і країнах СНД, але і в країнах далекого зарубіжжя. Навчально-наукові розробки традиційно пов’язують кафедри факультету з Флоридським університетом (США), Технічним університетом м. Хемниця (Німеччина), багатьма головними науковими центрами Росії. Факультет готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів з трьох спеціальностей. До складу факультету входять три загальноінженерні та дві випускаючі кафедри.