Державний вищий навчальний заклад
" Український державний
хіміко-технологічний університет "
Список випускників
2015
Вахник Євгенія Сергіївна, ТНР, Н(з)
2014
Вахник Євгенія Сергіївна, ТНР, Н(з)
2014
Абдурвахмонзада Шохрух, БТКН и И, ИС-1
Азаров Григорий Викторович, ТНВ, Н-86
Айсин Ренат Рашидович, ТНВ, 6-Н
Атапин Александр Григорьевич, ТНВ, Э-90
Баль Максим Олегович, БТКН и И, СКС-2
Билоус Оксана Анатольевна, ТНВ, ОНС-88
Бозаров Алишер Мерданович, ТВМС, ХТП-57
Бондаренко Анастасия Федоровна, ТВМС, П-39
Борисенко Юлия Сергеевна, ТНВ, ОНС-88
Бранташт Юлия Андреевна, ТС, ТК-46
Бранташт Юлия Андреевна, ТС, ТК-46
Брус Любовь Валериевна, ТНВ, ОНС-88
Брюзгина Евгения Витальевна, ТВМС, ТЖ-42
Василькова Анастасия Олеговна, БТКН и И, БТ-3
Василюк Оксана Витальевна, ТВМС, ПП-44
Винник Лиана Вадимовна, ТНВ, ХДК-91
Вульфсон Анна Анатольевна, ТНВ, ХДК-91
Гаркавенко Илона Андреевна, ТВМС, ПП-44
Гармаш Мария Александровна, ТНВ, ОНС-88
Гнатик Надежда Зиновьевна, ТВМС, ХТП-47
Городецкая Тамара Сергеевна, ТНВ, ОНС-88
Гребенюк Татьяна Викторовна, ТВМС, П-39
Дацюк Владислав Викторович, БТКН и И, СКС-2
Джерелейко Юлия Витальевна, ТНВ, ХДК-91
Дуб Татьяна Игоревна, БТКН и И, СКС-2
Евтушенко Яна Игоревна, ТВМС, ПП-44
Жигалова Александра Александровна, ТВМС, ХТП-47
Заярская Оксана Игоревна, ТВМС, МВПВ-46
Зимогляд Лилия Юрьевна, ТНВ, ОНС-88
Иванов Алексей Викторович, ТНВ, Э-90
Игонина Анна Михайловна, ТВМС, ПП-44
Кадочникова Юлия Васильевна, ТНВ, ОНС-88
Калугина Валерия Сергеевна, БТКН и И, БТ-3
Карацюпа Лилия Витальевна, ТВМС, ДП-41
Кирпичева Екатерина Юрьевна, ТВМС, МВПВ-46
Кичигина Алена Юрьевна, ТВМС, П-39
Коба Дарья Павловна, ТНВ, ОНС-88
Козак Ольга Сергеевна, ТНВ, ОНС-88
Корнийчук Яна Юрьевна, ТНВ, ХДК-91
Кривошеева Наталья Александровна, БТКН и И, СКС-2
Крикунова Ольга Алексеевна, ТНВ, ОНС-88
Крутоус Анна Владимировна, ТНВ, Э-90
Кукурузенко Ксения Игоревна, ТНВ, РЕ-87
Лавринюк Елена Валерьевна, ТНВ, Н-86
Лазуренко Дмитрий Михайлович, ТНВ, Н-86
Лебедева Богдана Ивановна, ТНВ, Э-90
Лещук Юлия Юрьевна, ТВМС, П-39
Логачева Снежана Александровна, ТВМС, ХТП-48
Лукьянова Дарья Павловна, ТВМС, ХТП-47
Лучко Ирина Олеговна, ТНВ, ОНС-88
Медведева Анастасия Александровна, ТНВ, Н-86
Меджидова Эльмира, ТВМС, П-39
Меркулова Виктория Григорьевна, ТНВ, РЕ-87
Мирошниченко Яна Витальевна, ТВМС, П-39
Москаленко Анжела Анатольевна, ТВМС, ХТП-47
Мясищева Ксения Геннадиевна, ТНВ, ОНС-88
Николаева Наталья Александровна, ТНВ, ОНС-88
Никоша Анастасия Валерьевна, ТНВ, ОНС-88
Оберемок Татьяна Сергеевна, ТВМС, ПП-44
Оринина Виктория Сергеевна, ТНВ, РЕ-87
Панченко Татьяна Александровна, ТВМС, П-39
Петух Светлана Ивановна, ТС, ТК-46
Петух Светлана Ивановна, ТС, ТК-46
Пилат Ирина Юрьевна, ТНВ, ОНС-88
Писаренко Анастасия Леонидовна, БТКН и И, БТ-3
Плехун Ксения Андреевна, ТНВ, Э-90
Позднякова Виктория Викторовна, ТВМС, ХТП-47
Пономарь Виктория Евгеньевна, ТНВ, Н-86
Посунько Ольга Васильевна, ТНВ, ХДК-91
Романькова Юлия Валерьевна, ТВМС, ХТП-47
Садовой Владимир Сергеевич, ТНВ, Э-90
Семяшкин Александр Юрьевич, ТВМС, ТЖ-42
Сенко Анастасия Алексеевна, ТНВ, 6-Н
Сергеева Илона Юрьевна, ТВМС, ПП-44
Сердюченко Дарья Владимировна, ТНВ, ХДК-91
Серкин Станислав Александрович, ТНВ, Н-86
Ситало Ольга Константиновна, ТВМС, ТЖ-42
Скрыпник Антон Андреевич, ТВМС, ХТП-48
Сменова Инна Васильевна, ТНВ, Э-90
Сова Карина Сергеевна, ТНВ, ОНС-88
Соколенко Инна Валериевна, ТНВ, Н-86
Сорокина Анастасия Дмитриевна, ТВМС, МВПВ-46
Стешенко Ирина Владимировна, ТНВ, ОНС-88
Стовбун Юлия Васильевна, ТНВ, ОНС-88
Федаш Майя Васильевна, ТВМС, ТЖ-42
Федоров Александр Алексеевич, БТКН и И, СКС-2
Хворостинка Неждана Геннадьевна, ТНВ, ОНС-88
Ховренко Екатерина Сергеевна, ТНВ, ОНС-88
Хухрянская Янина Александровна, ТВМС, ПП-44
Цуркан Анна Викторовна, ТНВ, ОНС-88
Чередниченко Анастасия Юрьевна, ТНВ, Н-86
Черенкова Оксана Александровна , ТНВ, Э-90
Чорна Ольга Александровнва, ТВМС, МВПВ-46
Шевченко Марина Владимировна, ТВМС, П-39
Шевчук Татьяна Валерьевна, ТНВ, ХДК-91
Штаний Тарас Викторович, БТКН и И, БТ-3
Шулика Виктория Борисовна, ТВМС, П-39
Шульга Виктория Викторовна, ТВМС, ПП-44
Щебельская Мария Павловна, ТНВ, Э-90
Щербина Татьяна Юрьевна, ТНВ, ОНС-88
Щербина Ярослава Валерьевна, ТВМС, П-39
Якушева Алина Игоревна, БТКН и И, ИС-1
2013
Смирнов Олег Викторович, ТС, ТВ-30
2012
Захарченко Наталья Юрьевна, ТНР, РЕ-70
Логвин Инна Николаевна, ТС, ТВ-30
Логвин Инна Николаевна, ТС, ТВ-30
Меркулова Ольга Владимировна, ТС, ТВ-30
Широковских Юрий Юрьевич, ТС, ТВ-30
2011
Зайцева Александра Вадимовна, ТНВ, ХДК-66
Ковинчук Ирина Васильевна, ТНВ, ХДК-66
Ковінчук Лідія Олегівна, ТОР, Г-77
Ковінчук Лідія Олегівна, ТОР, Г-77
Пантелеева Ольга Сергеевна, ТНВ, ХДК-66
Смирнова Наталья Борисовна, ТНВ, ХДК-66
Чернявская Анна Юрьевна, ТНВ, ХДК-66
2008
Тумоян Надія Анатоліївна, ТВМС, ПП-73
Хлопицкий Олексій Олександрович, ТНР, РЕ-23
2008
Тумоян Надія Анатоліївна, ТВМС, ПП-73
Хлопицкий Олексій Олександрович, ТНР, РЕ-23
2005
Абраменко Дмитрий Иванович, ТНВ, ОНС-18
Бондарь Дмитрий Викторович, ТНВ, Е-20
Бондарь Дмитрий Викторович, ТНВ, Е-20
Долинич Анна Викторовна, ТНВ, ОНС-18
Истапенко Юлия Александровна, ТНВ, Н-14
Истапенко Юлия Александровна, ТНВ, Н-14
Ковальчук Евгений Викторович, ТНВ, ОНС-17
Кочко Виктория Леонидовна, ТНВ, ОНС-18
Округляк Юрий Викторович, ТНВ, ОНС-18
2004
Коток Валерий Анатольевич, ТНВ, Э-13
2002
Сигунов Алексей Александрович, ТС, ТВ-55
2001
Карасик Алексей Олегович, ТС, Т К-53
Степаненко Андрей Николаевич, Эк. фак.
1999
Карасик (Понамарчук) Елена Витальевна, ТС, ТС-38
1996
Бутырина Татьяна Евгеньевна, ТНВ, Э-62
Іванюк (Черенок) Ірина Олександрівна, Мех. фак., М-71
Ковалев Станислав Вячеславович, ТС, ХСМ-17
Ковалев Станислав Вячеславович, ТС, ХСМ-17
Коваленко Игорь Леонидович, ТНВ, ООС-59
Лєдєньова Оксана Петрівна, ТВМС, ПП-58
Лєдєньова Оксана Петрівна, ТВМС, ПП-58
Смотраев Роман Васильевич, ТНВ, Н-58
1994
Нашиванько Алексей Виталиевич, ТОВ, Р-61
Пекарский Ян Арнольдович, ТОВ, Р-61
Пустовой Владимир Борисович, ТОВ, Э-49
Сенюта Виктория Валерьевна, ТВМС, ХТТ- 43
Соловьев Василий Степанович, ТОВ, О-60
1992
Коляда Юрий Васильевич, ТВМС
Ревич Дмитрий Александрович, ТНВ, Н-33
Сенин Дмитрий Александрович, ТНВ, ПХ-34
Ходченко Павел Алексеевич, Мех. фак., М-31
1991
Боярская Елена Геннадиевна, ТНВ, ТР-28
Боярский Эдуард Борисович, ТНВ, Э-30
Зеря Игорь Николаевич, ТНВ, Э-31
Кравченко Дмитрий Иванович, ТНВ, ПХ-27
Лютык Виталий Ярославович, Мех. фак., ХМ-71
Морозова Елена Владимировна, ТНВ, ПХ-27
Рудниченко Вадим Владимирович, ТВМС
Туренко Олег Иванович, ТНВ, ПХ-27
1989
(Волынец) Белова Татьяна Николаевна, ТВМС, ДП-94
Бурская Надежда Ивановна, ТВМС, П-92
Бурский Владимир Эдуардович, ТВМС, ДП-98
Гайдук Татьяна Ивановна, ТВМС, КФМ-97
Голядинец Андрей Николаевич, Мех. фак., АПП-55
Дирявко Александр Анатольевич, Мех. фак., МП-32
Долгов Игорь Валентинович, Мех. фак., М-2
Иванова Татьяна Игоревна, Мех. фак., ХМ-34
Кулик Олег Прокопович, Мех. фак., ХМ-33
Литовка Елена Михайловна, ТВМС, ПП-95
Лозовский Геннадий Юрьевич, Мех. фак., ХМ-35
Рождественская Юлия Ивановна, ТВМС, КФМ-97
Саенко Галина Анатольевна, ТВМС, П-92
Сердюк Инна Ивановна, ТВМС, ДП-98
Тимашенко Андрей Александрович, Мех. фак., ХМ-34
Федотова Татьяна Анатольевна, ТВМС, КФМ-97
Филиппов Игорь Валентинович, Мех. фак., ХСМ-35
Фролова Елена Николаевна, ТНВ, Э-18
Хижняк Анна Викторовна, ТВМС, КФМ-97
Хлымова Лариса Викторовна, ТВМС, КФМ-97
Чулаков Сергей Николаевич, Мех. фак., ХМ-52
Чухиль Игорь Григорьевич, Мех. фак., ХСМ-35
Шевага Игорь Николаевич, ТВМС, ДП-98
Шляхова Татьяна Николаевна, ТВМС, ДП-98
1987
Кучер Игорь Анатольевич, Мех. фак., М-31
Сафаров Александр Гариевич, Мех. фак., М-31
Сафарова Ирина Анатольевна, Мех. фак., ХМ-33
1985
Петров Андрей Максимович, ТВМС, ДП-62
Сухомлин Дмитрий Андреевич, ТНВ, Э-92
1984
Беспалая Ирина Васильевна, ТНВ, Н-81
Братута Елена Викторовна, ТВМС, ДП-53
Бударева Татьяна Александровна, ТНВ, ТР-84
Бураченко Лариса Николаевна, ТНВ, ТР-84
Вознюк Елена Петровна, ТВМС, ДП-53
Грядунова Антонина Анатольевна, ТВМС, ДП-53
Дзюра Игорь Евгеньевич, ТОВ, Р-6
Дырда Виктория Дмитриевна, ТНВ, ТР-84
Зайкина Марина Николаевна, ТНВ, ТР-84
Истратов Геннадий Николаевич, ТНВ, ПХ-82
Ковалева Лилия Владимировна, ТНВ, ТР-84
Куксенко Александр Николаевич, ТНВ, Н-86
Куксенко Александр Николаевич, ТНВ, Э-86
Куксенко Ольга Ивановна, ТНВ, Н-86
Лакиза Ольга Всеволодовна, ТОВ, Р-5
Лисиненко Ольга Федоровна, ТВМС, ДП-53
Лобода Наталья Александровна, ТВМС, ДП-53
Милаш Олег Николаевич, ТНВ, Э-86
Панчук Ирина Федоровна, ТОВ, Р-4
Питух Юрий Николаевич, ТНВ, ПХ-82
Рыжов Геннадий Иванович, ТНВ, Э-86
Рыжова Лариса Алексеевна, ТНВ, Э-86
Сизонова Нионила Юрьевна, ТНВ, ТР-84
Симич Марианна Любомировна , ТНВ, ТР-84
Филинская Антонина Александровна, ТВМС, ДП-53
1981
Краснояружский Сергей Евгеньевич, ТВМС, ПП-24
Птушко ( Евенко) Елена Александровна, ТС, ТС-35
Птушко Михаил Васильевич, Мех. фак., МП-60
Рыжова Ольга Петровна, ТС, ТС-35
Смирнов Александр Иванович, ТВМС, П-22
1980
Шепель Леонід Василович, ТВМС, П-15
1979
Грива Николай Васильевич, ТНВ, Э-58
Дрюк Михаил Петрович, ТНВ, ТР-57
Задера Александра Ивановна, ТВМС
Чистоклетова Виктория Максимовна, ТНВ, ТР-57
1977
Кулик Анна Александровна, Мех. фак., ХМ-34
Куприенко Сергей Сергеевич, Мех. фак., ХМ-34
Максименко Владимир Григорьевич, Мех. фак., ХМ-34
Наливкин Сергей Александрович, Мех. фак., ХМ-34
Невенчаный Владимир Иванович, Мех. фак., ХМ-33
Романчук Валентина Павловна, Мех. фак., М-30
Скиба Иван Петрович, Мех. фак., М-29
Федоренко Александр Антонович, Мех. фак., ХМ-34
1976
Иванов Александр Жанович, ТВМС, ТТ-91
Коломоец Александр Александрович, Мех. фак., ХМ-27
Кривенко Павел Иванович, ТВМС
Прокофьева Лидия Альбертовна, Мех. фак., ХМ-27
1975
Косенко Сергей Иванович, ТНВ, Э-41
Нефедов Владимир Георгиевич, ТНВ
Никифорова Нина Анатольевна, ТНВ
Перевозчиков Александр Игоревич, ТВМС, ХТТ-84
Рогов Сергей Федорович, ТНВ
1974
Алдакимов Валентин Алексеевич, ТВМС, ТТ-77
Алдакимова Надежда Васильевна, ТВМС, ТТ-77
Гречка Галина Николаевна, ТВМС, П-72
Жиленкова Алла Михайловна, ТВМС, ТТ-77
Максимова Диана Демьяновна, ТВМС, ТТ-77
Митенкова Любовь Ниловна, ТВМС, П-73
Нагорная Наталья Витальевна, ТВМС, ТТ-77
Овчаров Валерий Иванович, ТОВ, Р-50
Павленко Нинель Юрьевна, ТВМС, ПП-74
Перевозчикова Светлана Вениаминовна, ТВМС, ПП-75
Петрова Людмила Николаевна, ТВМС
Савина Валентина Алексеевна, ТВМС
Соболенко Валентина Федоровна, ТВМС, ПП-74
Урганова Нина Николаевна, ТВМС, ТТ-77
1973
Дмитриева Валентина Васильевна, ТВМС
1972
Горопацкая (Козарь) Тамара Анатольевна, ТВМС
Лабза Светлана Николаевна, ТВМС, КФМ-63
Лабзай Виталий Григорьевич, ТВМС, КФМ-63
Лосякова Татьяна Николаевна, ТВМС, ТН-60
Омельченко (Малик) Людмила Илларионовна, ТВМС, ПП-58
Райков Юрий Алексеевич, ТВМС, ПП-58
Скнар Ольга Ивановна, ТНВ, Э-30
1970
Деркач Владимир Ильич, ТВМС, ТТ-46
Чайкин Владимир Васильевич, ТВМС, ТТ-46
1969
Данильченко Александр Павлович, ТВМС, ПП-5
Сучилина-Соколенко Светлана Петровна , ТВМС, П-2
Тхир Василий Сидорович, ТВМС, ПП-5
1961
Школа Олег Иванович, Мех, М-4
1959
1961
Школа Олег Иванович, Мех, М-4
1959
Марков Виктор Иванович, ТОВ, О-2
пошук по сайту
події
події
До 75 річниці з дня народження професора Ф.Й. Данилова
О.Б. Веліченко, В.П. Купрін, М.Д. Кошель, В.С. Проценко
4 липня 2015 року виповнюється 75...