УДХТУ (Український державний хіміко-технологічний університет)

Ми у соціальних мережах:

У ДВНЗ УДХТУ працює відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників (відділ СПС та В), метою діяльності якого є створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, забезпечення випускників першим робочим місцем , підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Основну роль в організації і проведенні працевлаштування випускників ДВНЗ УДХТУ займають тісні стосунки з виробництвом і орієнтація студентів на конкретні місця майбутньої роботи, починаючи, в основному, з 4 курсу. Студенти проходять практику на цих підприємствах, готують курсові і дипломні проекти за тематикою майбутньої роботи.

Основні завдання діяльності:

  • сприяння працевлаштуванню випускників університету;
  • проведення аналізу попиту і пропозицій на ринку праці;
  • налагодження співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів і випускників;
  • інформування студентів і випускників університету про вакантні місця на підприємствах, в установах і організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності).

Відділ СПС та В разом з роботодавцями реалізує спільні проекти, одним с таких є щорічне проведення  ярмарки вакансій.

Ярмарок вакансій ДВНЗ УДХТУ – це спеціалізований захід, де роботодавці мають можливість зустрітися зі студентами та викладачами університету. Потенційні роботодавці презентують свої компанії, наявні вакансії, програми стажувань або молодіжні програми набору, формують у відвідувачів бренд компанії. Насамперед така робота дозволяє компаніям формувати бази даних свого кадрового резерву на перспективу. Студенти мають змогу вручити представникам підприємств та організацій свої резюме, дізнатися про вимоги до кандидатів, записатися на співбесіду.

До уваги роботодавців! Запрошуємо Вас прийняти участь у "Ярмарку вакансій – 2017".

Для більш детальної інформації звертайтеся за контактними даними відділу СПС та В:

Єрмакова Ірина Євгеніївна

начальник відділу СПСтаВ

 

к. 160, головни корпус, пр. Гагаріна, 8, Дніпропетровськ, 49005

Тел.: (0562) 47-32-94;

e-mail: otd_dogovor@udhtu.edu.ua

Завгородня Світлана Петрівна

керівник виробничої практики

Ягольник Анастасія Василівна

інженер 1 категорії

Бардиш Орина Андріївна

інженер 1 категорії