УДХТУ (Український державний хіміко-технологічний університет)

Ми у соціальних мережах:

З метою ознайомлення студентів і випускників із діяльністю найбільш успішних та перспективних підприємств (організацій), що готові надати шанс на вдалий старт та розвиток кар`єри випускникам університету, адаптувавши їх до реальних вимог праці, Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет» запрошує Вас взяти участь у проведенні «Ярмарки вакансій-2016».

Ярмарок вакансій-2016 ДВНЗ УДХТУ – це спеціалізований захід, де роботодавці мають можливість зустрітися зі студентами та викладачами університету. Необхідність проведення такого заходу обумовлена завданням удосконалювання системи вищої освіти, одним з аспектів якого стає розширення контактів ВНЗ з роботодавцями.

Головною метою заходу є особисте  знайомство студентів та викладачів ДВНЗ УДХТУ з роботодавцями України.

Компанії матимуть можливість знайти талановиті кадри, донести свої побажання майбутнім фахівцям та сформувати бази даних свого кадрового резерву на перспективу.

Студенти та випускники зможуть більше дізнатись про вимоги роботодавців до знань та навичок молодих спеціалістів. Викладачі університету матимуть можливість розглянути задачі адаптації навчальних програм підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці, провести роботу з налагодження співпраці з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу.


Єрмакова Ірина Євгеніївна, тел: +38 (0562) 47-32-94, e-mail: dogovornoy@i.ua