УДХТУ (Український державний хіміко-технологічний університет)

Ми у соціальних мережах:

Газету «Слово хіміка» ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» засновано у 1931 році. За час її існування видано понад 1900 номерів.

До появи офіційного сайту у мережі Інтернет, газета була єдиним комунікативним засобом у багатотисячному колективі.

На своїх шпальтах газета порушує нагальні проблеми як навчального закладу в цілому, так і окремих структурних підрозділів. Газета пише про важливі новини університетського життя, про сучасні інформаційні та освітні технології, про наукові розробки та дослідження, про найкращих викладачів та студентів, про спортивне життя та студентське дозвілля.

Намагаючись вести демократичну редакційну політику, газета "Слово хіміка" запрошує студентів, викладачів, науковців, присилати свої статті для публікації. Повідомляйте нас про будь-які події з життя університету. Висловлюйте свої побажання та пропозиції. Розповідайте про свої проблеми і досягнення.

Залишайте статті, вірші, малюнки, фотографії в поштовій скриньці редакції (кім.№451, у перемичці головного корпусу) або пишіть на електронну адресу: slovo_ximik@i.ua. У матеріалах вказуйте свій контактний номер.

Газета друкується накладом у 1000 примірників, обсяг – 2 друк. аркуша, періодичність – 1 раз у два місяця. Прочитати газету можна як в деканатах, так і в читальній залі університету.

Адреса редакції: м. Дніпропетровськ, просп. Гагаріна, 8, кімн. 451.

Головний редактор: Родіонов Олег Ігорович, Тел.: +38 (063) 262-45-14, e-mail: slovo_ximik@i.uahttps://vk.com/gazeta_udhtu

Свідоцтво про реєстрацію: ДС № 80 від 10.01.1994 року

Розповсюджується безкоштовно

Архив газети:

УДХТУ 85 років! МОЯ ЛЮБОВ – ХІМТЕХ!

«ВСЕ ЗАРАДИ СТУДЕНТІВ: ВІД ХАРЧУВАННЯ ДО КАНЦЕЛЯРІЇ», Университетские династии, «НАСТУПНОГО РОКУ З’ЯВИТЬСЯ НОВИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЯДЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ», ІННОВАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ, Выпускники УГХТУ в ракетостроении, Як наші студенти навчають іноземних колег, Молоді вчені відкриті до наукових ініціатив, Наш університет приваблює іноземців ексклюзивними спеціальностями, Хімікоотехнологічний університет має одну з найкращих бібліотек в Україні, Музей УГХТУ покажет миру виртуальную экспозицию, Славетна історія кафедри здоров’я.

Номер 57-58.

ЯРМАРКА ПРОФЕССИЙ СТАНОВИТСЯ НОВОЙ ТРАДИЦИЕЙ, «ДОБРЫЙ ДЕНЬ! С ВАМИ РАДИО «ХИМТЕХ», КАФЕДРА ТЕХНИЧЕСКОЙ ЭЛЕКТРОХИМИИ ОТПРАЗДНОВАЛА ШЕСТИДЕСЯТИЛЕТИЕ, АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НАУКОВЦІВ, ЩЕ РАЗ ПРО ДЕНЬ НАУКИ, МАНДРІВКА ДО ПРИСАМАРСЬКИХ САДІВ, ПЕРВЫЕ ЛАСТОЧКИ ИЗ РОССИИ ПРИЗЕМЛИЛИСЬ В ХИМТЕХЕ, ЗВЕЗДНЫЙ ЧАС, В «КАРАОКЕ У ФОНТАНА» ПОБЕДИЛА СТУДЕНТКА УГХТУ, НОВІ ОБЛИЧЧЯ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ СИЛІКАТІВ.

Номер 55-56.

Першокурсники дали клятву алхімікові Альмадорусу, Ректор УДХТУ став людиною року, Літо – час добрих справ, В СТРАНЕ ФЬОРДОВ, Студреспублика – самое яркое событие студенческой жизни, Летние каникулы должны быть активными, Задушевные посиделки с литературным авангардом Химтеха, Ювілейні зустрічі випускників, По страницам биографии Сагояна Леника Николаевича, Життя віддане науці, ЧУДЕСА ИЗ ВОЙЛОКА.