УДХТУ (Український державний хіміко-технологічний університет)

Ми у соціальних мережах:

Центром спортивного життя в УДХТУ є спортивний комплекс університету – один із найкращих в Україні. Він має три спортивні зали загальною площею 2500 м2: ігрові зали – 60х24 м, 36х18 та тренажерний зал 36х18 м. У спорткомплексі УДХТУ проводяться численні міжнародні, всеукраїнські, регіональні змагання, тренуються студенти університету – спортсмени з 16 видів спорту, а на Водній станції – з веслування.

Організатором спортивної роботи в університеті виступає кафедра фізичної культури, спорту і здоров’я. Основною метою спортивного життя є залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, популяризація здорового способу життя.

У кожному гуртожитку університету обладнано спеціальну спортивну кімнату й щорічно проводяться змагання. Влітку студенти УДХТУ мають можливість відпочити у спортивно-оздоровчому таборі “Дубовий гай” у селі Орлівщина Новомосковського району, який має шість спортивних площадок. До занять фізичною культурою і спортом також широко залучаються й співробітники університету.

Спортивні досягнення УДХТУ досить вагомі: гандбольна команда університету виступає у вищій лізі України, університет має чемпіонів світу та Європи з греблі, чемпіонів України з бадмінтону.

Вести здоровий спосіб життя та бути завжди у гарній фізичній формі – модний тренд серед сучасної молоді. Запрошуємо студентів-першокурсників до занять у збірних та секціях!!!